Jdi na obsah Jdi na menu
 


Telepatie - tajemné pouto

Telepatie neboli příjem informací mimosmyslovým vnímáním je běžná mezi dvojčaty,sourozenci, partnerskými páry, rodiči a dětmi, ale také majiteli psů a jejich mazlíčky. Jedinou a neodmyslitelnou podmínkou je blízký vztah mezi "vysílajícím" a "příjemcem". Nejčastěji se telepatie projví v obdobích krize, bolesti, nebezpečí či smrti. Výraz telepatie je odvozen z řeckého slova "tele" neboli vzdálené a "pathe", tedy cítění.

Existuje případ, kdy telepatie zachránila život. Matka přebalovala jedno ze svých novorozených dvojčat, když v tom jí dítě pod rukama začalo křičet hrůzou. Matka se otočila a uviděla druhé miminko, jak leží obrácené tváří do pohovky, dusí se a začíná modrat. Dodnes je přesvědčena, že druhé dítě se zachránilo proto, že jeho bratr spustil poplach. A jsou i další zajímavé případy. Myslíte na svého muže, když v tom zazvoní telefon - a je to on. Znenadání vás přepadne smutek bez příčiny. Později dostanete zprávu, že někdo z rodiny právě zemřel. Jisté paní Storii se zdálo, že vidí zřetelně svého bratra, jenž žil na druhé straně zeměkoule. Viděla ho, jak leží vedle železničních kolejí. Za ním byla lokomotiva se zvláštním komínem. O týden později přišla zpráva, že jejího bratra srazil vlak. Velmi ji to zarazilo, proto si celý sen poznamenala, včetně tvaru komínů na lokomotivě. Když se Myersův tým pokoušel dobrat toho, zda celá historka není vymyšlená, zjistili, že v místech, kde byl v Austrálii bratr paní Storie zabit mají lokomotivy komíny podivných tvarů, přesně tak jak to žena popsala. A další záhada. Učitelé své studenty dvojčata často podezírali, že od sebe opisují. Opak byl pravdou! A o tom se měl přesvědčit jeden nedůvěřivý učitel. Dopalovalo ho, že bratři neustále odevzdávají téměř shodné práce, až zkusil malý experiment. Při písemce z latiny posadil každého z bratrů do jiné místnosti. Osobně dohlížel na Josefa, ale chlapec ne a ne začít psát. Za chvíli se však ukázalo, že jeho dvojče ve vedlejší místnosti omylem ještě stále nedostalo zadání. Hned jak se chyba napravila, začal Josef psát. Výsledek zarazil především učitele. Nejenže oba chlapci dokončili písemku ve stejnou dobu a používali stejné formulace, ale dělali dokonce i úplně stejné chyby. Učitelův závěr byl : " Je to asi tím, že jste dvojčata." Ovšem těm, kteří věří v telepatii je tento případ jasný.

Stal se i vám nějáký podobný případ?? Napište mi ho!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je to Stoprocentní!

(Bubomaxi, 6. 9. 2009 22:51)

Případ,který se mi stal,vypadá až neuvěřitelně a určitě se jen tak někomu nepřihodí.
Telepatie je vlastně přenos a vnímání myšlenek a pocitů z osoby na osobu,alespoň já to tak chápu.
To co se mi stalo,už sice silně zarostlo vousem,ale čas tomuto určitě neubral na zajímavosti.

Je mi 41 let a když mi bylo něco kolem 18 let,byli jsme s kolegou na pivko v hospůdce.Byla plná lidí a stěží se dalo dorozumět na druhou stranu stolu.
Všimli jsme si snad jediného stolu,který byl skoro prázdný,jelikož u něj seděl jen jeden host.Požádali jsme jej o to,aby jsme si mohli přisednout...Souhlasil.

Nějakou dobu jsme si s kamarádem vykládali o různých věcech a muž nám prakticky nevěnoval pozornost,a to až do doby,než jsme narazili na témata jako jsou duchové,podivuhodné záhady,nadpřirozené jevy...
V tom okamžiku se přidal do diskuze a po pár desítkách minut se jal uskutečnit to,nad čím mi rozum zůstává stát ještě dnes.

Řekl mi."Mysli si číslo od 1-9",já na to,že takové hry znám,přičti 5 a odečti třeba 3 a vynásob dvěma a ted odečti to číslo co si myslíš...
On že ne,že takhle to není,prostě ať si nějaké to číslo myslím a uvidím sám.
"Dobře,už si myslím"
"Myslíš si číslo 3"
Řekl sem ano,že je dobrý,ať to zkusí ještě jednou...
Takhle mi uhodl z 10ti pokusů 9!!!
"V čem je ten fígl?",ptám se.
"V podstatě v ničem,jen za tu chvíli co jsme se spolu bavili jsem poznal,že jsi dobré médium na to,abych ti předvadl,že některé věci o kterých se tu bavíme prostě existují.Než sem ti položil otázku -mysli si číslo-,já ti to číslo už vlastně dávno vpravil do hlavy."
Koukali jsme s kolegou na to vše s otevřenou pusou,a kdybych to osobně nezažil,asi bych ani nevěřil.

Od té doby sem si těhle podivných věcí začal všímat víc a zajímalo mne to.Nesčetně krát jsem zažil třeba to co už je tu zhruba popsáno.
Na někoho ku příkladu intenzivně myslíte a ten vám za pár minut zavolá,či zazvoní u dveří a podobně.
Dnes už vím,že to není náhoda,ale schopnost člověka,kterou má každý z nás,jen je skryta někde hluboko v našich mozcích a my s tímto zatím neumíme moc pracovat.Avšak osobně si myslím,že to jednou člověk zvládne a za nějakou tu stovku let nebudou telefony vlastně potřeba,jelikož se dokážeme dorozummět telepaticky,pouhým myšlením. :-)

To vše o čem jsem tady psal,jsem se pokusil ověřit jedním zajímavým pokusem o pár let později.No a výsledek?...Pokud najdu chvilku času,napíšu ho tady později. :-)

telepatie existuje

(lenka, 19. 5. 2008 19:43)

zacalo to tim ze vzdy kdyz na me nekdo dost mysli je mi spatne a citim to uz dlouho to na sobe pozoruju ne spatne jako spatne napr boleni bricha ale spatne jinak to ze se mi udela spatne neni moc projemne a naopak kdyz ma prijit neco hezkeho rozlije se mi nadherny pocit po tele ale to mivam malokdy

.............................

(katka, 19. 8. 2007 15:55)

vcera sme s myma nej kamoskama zkousely telepatii a funguje to!!!!!!!!!ale musite se soustredit ...nejlip vecer kdyz je klid....vsechno sme uhadly!!!je to proste neuveritelny!

KOUKNI NA

(Martin Wszolek, 20. 6. 2007 11:10)

http://mysteria.unas.cz
www.agni.cz
www.galaxy.cz
www.tmcentrum.cz
www.cintamani.cz/pk.html
www.hemi-sync.cz
www.absolutno.kvalitne.cz
www.kosmohumanismus.cz

=0)

(Arabela24, 30. 1. 2007 17:10)

Díky za upozornění. Něco s tim udělám...

bacha

(mrs.lemon, 30. 1. 2007 15:17)

Změř si tu anketu... Určitě víš jak.